آراد برندینگ
خانه / دستگاه پرکن مایعات / دستگاه پرکن خطی مایعات | تولید کنندگان آن در کشور

دستگاه پرکن خطی مایعات | تولید کنندگان آن در کشور

استفاده از ماشین الات پرکن ضمن افزایش بهره وری کمک زیادی به دقت در بسته بندی می کند.مایعات مختلف به منظور ریخته شدن در ظروف و بطری ها نیازمند روشی است که ضمن داشتن دقت و سرعت عمل مکانیزم موثر و ساده و بدون دردسر داشته باشند‌. از این رو با به کارگیری دستگاه پر کن مایعات می توان این نیازرا  رفع کند‌ دستگاه پرکن خطی مایعات یکی از انواع پر کاربرد  دستگاه های پر کن می باشد.این دستگاه برای انواع مایعات رقیق و نیمه رقیق به کار می رود.این دستگاه ها برای ریختن محلول در شیشه یا قوطی به کار می روند.دستگاه پر کن خطی مایعات متشکل از سیستم های متفاوتی می باشد که هر یک از این سیستم ها منجر به بسته بندی مایعات با خصوصیات فنی متعدد و هم چنین در ظرف مختلف می گردند. دستگاه های پرکن مایعات دارای انواع مختلفی می باشد از جمله: دستگاه قوطی پرکن مایعات،دستگاه پرکن مایعات دستی،دستگاه پرکن آب معدنی،دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

دستگاه پرکن خطی مایعات | تولید کنندگان آن در کشور

دستگاه پرکن خطی مایعات

دستگاه پرکن خطی مایعاتدستگاه پرکن خطی جهت تزریق و پرسازی مایعات مختلف مورد کاربرد واقع می شود و به طور کلی این مشخصه  های فنی را در خود گنجانده است:

  • دارای سیستم حرکت ریل به شکل مکانیکی
  • تشکیل شده از سیستم اینورتر جهت تغییر سرعت دستگاه
  • دارای صفحه نمایش رنگی
  • برخوردار از سیستم اطمینان برای بخش های فویل گذار و سیل

 یکی از دستگاه های پرکن خطی مایعات شش نازله است که توسط صنایع متعدد مورد سفارش و خرید قرار می گیرد و جهت تزریق مایعات رقیق دارای کاربرد و استفاده های فراوان می باشد.گفتنی است این دستگاه از سری دستگاه هایی با سرعت بالا می باشد و درنتیجه تولیدات بسیاری را شامل می شود. در واقع از انواع متعدد دستگاه های پرکن خطی جهت بسته بندی مایعات گوناگون با هر مشخصه و هر میزانی می توان بهره برد.

تعدادی از سیستم های عملکردی دستگاه پرکن خطی مایعات شامل موارد زیر است:

  • سیستم سیلندری پیستونی نیمه اتوماتیک
  • سیلندر پیستونی تمام اتوماتیک
  • سیستم ثقلی نیمه اتوماتیک
  • تخت خلا نیمه اتوماتیک
  • تخت خلا تمام اتوماتیک

مایعات از نظر گرانروی متفاوت هستند.مثلا نحوه جاری شدن یک لیوان اب با یک ظرف مارمالاد تفاوت دارد.به همین دلیل مکانیزم تزریق در این نوع مایعات متفاوت است.

درواقع دستگاه پر کن مایعات بسته به نوع کاربرد به دو نوع کلی خطی و روتاری ساخته می شود.

کارخانجات تولید دستگاه پرکن خطی مایعات

کارخانجات تولید دستگاه پرکن خطی مایعاتهدف کارخانجات تولید کننده دستگاه پر کن خطی مایعات و هم چنین انواع دیگری از دستگاه های پر کن در درجه ی اول ارائه تولیداتی مرغوب و با کیفیت در سطح بازار و بعد از ان تامین نیاز هر یک از مصرف کنندگان چه در عرصه بازار داخلی و چه در عرصه بازار خارجی می باشد. هر یک از صنایع تولید کننده که به ساخت دستگاه های پرکن خطی می پردازند نوعی از ان را روانه بازار مصرف نموده اند که بی نظیر از هر جهت می باشند.قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک از ۵۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

فروش دستگاه پرکن خطی مایعات دست دوم

فروش دستگاه پرکن خطی مایعات دست دومافراد می توانند با مراجعه به سایت های اینترنتی به خرید و فروش دستگاه های پرکن خطی مایعات دست دوم خود بپردازند. زیرا برخی از افراد ممکن است توانایی خرید نو این دستگاه ها را از لحاظ مالی نداشته باشند و چون به این دستگاه نیاز دارند ان را به صورت دست دوم تهیه می کنند. انواع مختلفی از دستگاه پرکن مایعات دست دوم در برنامه های مجازی وجود دارد.

خرید دستگاه پرکن خطی مایعات به صورت عمده

خرید دستگاه پرکن خطی مایعات به صورت عمدهخرید دستگاه های پرکن خطی مایعات به صورت عمده از طریق فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است.لیست قیمت دستگاه پرکن مشخص می باشد.لیست قیمت این دستگاه ها به عوامل مختلف بستگی دارد از جمله: حجم تزریق، عملکرد ماشین،ظرفیت تولید، میزان برق مصرفی و ابعاد دستگاه

لیست قیمت این دستگاه ها به صورت جدولی در اینترنت قابل جستجو می باشد.

راهنمای استفاده از دستگاه پرکن خطی مایعات

راهنمای استفاده از دستگاه پرکن خطی مایعاتاموزش ها و راهنمای استفاده از دستگاه های پر کن خطی مایعات به صورت فیلم یا بروشور در اختیار افراد قرار می گیرد. برای دریافت راهنما می توانید به وب سایت های اینترنتی نیز مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رادان ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120550895 09101049199
شماره تلفن : 02146801060
پست الکترونیکی: RadanMachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه پرکن 8 نازله

دستگاه پرکن 8 نازله مایعات شوینده

دستگاه پرکن 8 نازله جهت پرکردن انواع مایعات شوینده و پاک کننده مانند مایع سفید …

پاسخی بگذارید

رادان ماشین