آراد برندینگ
خانه / دستگاه بسته بندی سیل وکیوم / قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم مواد غذایی

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم مواد غذایی

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم جهت انواع مواد غذایی به لحاظ تاثیر گذاری در افزایش فروش محصولات بسیار توجیح پذیر می باشد. هم اکنون می توانید با مراجعه به سایت گروه صنعتی رادان ماشین، مناسب ترین لیست قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم را دریافت نمایید. این دستگاه ها در انواع خانگی، جهت استفاده در منزل با ابعاد کوچک  و صنعتی با راندمان بالا قابل فروش می باشد.

امروزه بدلیل تنوع بالای تولیدات مواد غذایی، بحث بسته بندی بهداشتی و چشم نواز در کنار هزینه پایین بسته بندی اهمیت زیادی پیدا کرده است. با توجه به این مهم گروه صنعتی رادان ماشین اقدام به تولید و فروش انواع دستگاه بسته بندی سیل وکیوم مواد غذایی و دارویی نموده است. از مهم ترین ویژگی دستگاه های تولیدی ما، می توان به قیمت مناسب و رقابتی در کنار کیفیت قابل قبول آنها اشاره نمود. بدلیل استفاده از ظروف یکبار مصرف در این نوع از بسته بندی، هزینه بسته بندی نسبت به روش های دیگر کاهش چشم گیری داشته است و قیمت فروش این نوع دستگاه های بسته بندی را توجیح پذیر نموده است. شایان ذکر است این دستگاه ها با تخیلیه هوای داخل ظرف و تزریق گازهای نگه دارنده باعث افزایش ماندگاری و کیفیت محصولات غذایی می شود. البته در مواردی هم جهت بسته بندی محصول صرفا سیل شدن آن کفایت می کند و می توانید با خرید یک دستگاه سیل ظروف یکبار مصرف نسبت به بسته بندی محصولات خود اقدام نمایید.

حال اجازه دهید که دامنه اطلاعات شما در مورد دستگاه بسته بندی سیل وکیوم را اندکی افزایش دهیم این دستگاه ها از پرکاربردترین ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی هستند. که تعدادی از کاربرد های این دستگاه آورده شده است.

مواد غذایی قابل بسته بندی با دستگاه سیل وکیوم کدامند؟

 • بسته بندی انواع خرما
 • بسته بندی میوه و سبزیجات تازه
 • بسته بندی انواع ترشیجات
 • بسته بندی خشکبار و حبوبات
 • بسته بندی خیار شور
 • بسته بندی انواع سالاد
 • بسته بندی مواد پروتئینی مانند گوشت قرمز، گوشت مرغ، سوسیس، کالباس و …

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم

انواع دستگاه بسته بندی سیل وکیوم

 • دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک
 • دستگاه سیل وکیوم روتاری
 • دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک
 • دستگاه سیل وکیوم دستی
 • دستگاه سیل وکیوم رومیزی

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیومقیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم مواد غذایی                     

به دلیل گستره وسیع کاربری این نوع دستگاه بسته بندی، همواره شاهد تنوع زیادی از دستگاه بسته بندی سیل وکیوم در نمایشگاه های صنایع غذایی هستیم. که رنج وسیعی از قیمت و ویژگی های متفاوت را برای این دستگاه ها بوجود می آورد. و باعث سردرگمی خریدار در انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب می شود لذا همواره وجود یک مشاور جهت راهنمایی به شدت احساس می شود.

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم را چگونه دست آوریم؟

جهت سفارش و خرید انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی و مشاوره رایگان جهت انتخاب و اطلاع از قیمت فروش انواع دستگاه بسته بندی سیل وکیوم و سایر دستگاه های بسته بندی می توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و قیمت دستگاه مورد نظر خود را بدست آورید.

منبع : مرجع اصلی دستگاه های بسته بندی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رادان ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120550895 09101049199
شماره تلفن : 02146801060
پست الکترونیکی: RadanMachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه سیل

قیمت دستگاه سیل ظروف یکبار مصرف خانگی

قیمت دستگاه سیل ظروف یکبار مصرف خانگی در بازار بسته به کیفیت دستگاه و نوع …

رادان ماشین